www.grof.com.ua
БЛОГ «мхд»
ВАШ ГІД
У РОЗШИРЕНІ СТАНИ СВІДОМОСТІ
Переклад «МХД»
Холотропне дихання: відчинити двері у підсвідомість
Холотропне дихання – це безпечний спосіб підняти захисні стіни вашого его, відчинити двері у підсвідомість, повністю пережити травму і, нарешті, відпустити її зі свого життя. В результаті ви починаєте бачити свою травму з абсолютно нової точки зору і змушуєте нові нейронні з'єднання її обробляти. Ось чому багато хто асоціює холотропне дихання із самозціленням.
Переклад «МХД»
Сила присутності. Частина 3
Третя частина розділу з книги директора GTT Тева Спаркса «Сила всередині: становлення, творіння і холотропна парадигма». Про «присутність» у повсякденному житті.

Як практики ми повинні систематично займатися нашою власною психодуховною еволюцією. Результат, до якого ми сподіваємося прийти, – це поступове оновлення нашого рівня свідомості, нашої співналаштованості з собою та реальністю, або присутності. Наша особиста готовність, або свідомий фокус уваги, у регулярній роботі над своїм рухом до цілісності, мабуть, грає таку само важливу роль, як і згадана співналаштованість, у тому, наскільки ми ефективні як практики холотропного дихання. Ми повинні завжди – завжди – бути готовими працювати над собою.
Сітара Бласко: «Рух до цілісності та структура его»
Колонка фасилітатора: Ольга Семидочна
«Треба себе примушувати»
Є безліч справ, які я як доросла людина роблю із «треба» й «повинна». У здоровій пропорції до своїх бажань і потреб, а також якщо я бачу сенс у своїх діях — це про волю. Якщо є суттєвий перекіс у бік безглуздого особисто для мене «треба» — це про деструкцію.
Переклад «МХД»
Невидимість чоловічих сліз
Якщо жінка плаче на людях, вони зупиняються й питають, що не так і чи можуть вони чимось допомогти. Але коли це чоловік, люди цураються його. Можливо, це суміш страху і нерозуміння, що робити? Може, люди думають, що чоловік, який плаче, напевно, божевільний. Якою б не була причина, я відчував себе настільки невидимим, плачучи на людях, що подумав: грабіжникам банків варто використовувати цей прийом, здійснюючи свої злочини.

Отримуйте дайджест «МХД»

Ваш гід у розширені стани свідомості
Побачити більше

Майстерня
холотропного дихання
+38 067 225 3289
www.grof.com.ua
mail@grof.com.ua
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
Майстерня холотропного дихання
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
станція метро «Майдан Незалежності»
© 2017-2018 «Майстерня холотропного дихання»
Політика конфіденційності
Відправити повідомлення