www.grof.com.ua
БЛОГ «мхд»
ВАШ ГІД
У РОЗШИРЕНІ СТАНИ СВІДОМОСТІ
Переклад «МХД»
Невидимість чоловічих сліз
Якщо жінка плаче на людях, вони зупиняються й питають, що не так і чи можуть вони чимось допомогти. Але коли це чоловік, люди цураються його. Можливо, це суміш страху і нерозуміння, що робити? Може, люди думають, що чоловік, який плаче, напевно, божевільний. Якою б не була причина, я відчував себе настільки невидимим, плачучи на людях, що подумав: грабіжникам банків варто використовувати цей прийом, здійснюючи свої злочини.
12 речей про ХД
Чи викликає холотропне дихання «змінений стан свідомості»?
Частина 9. 12 речей, які вам варто знати про холотропне дихання

Термін «змінені стани» широко використовувався у перші роки трансперсонального руху, але через співвіднесення з ненормальністю або патологією його стали вживати все менше і менше. Термін «незвичайні стани свідомості» кращий, оскільки не містить позитивного або негативного судження про ці стани.
Переклад «МХД»
Сила присутності. Частина 2
Друга частина розділу з книги директора GTT Тева Спаркса «Сила всередині: становлення, творіння і холотропна парадигма». Про те, що ховається за словом «присутність».

Присутність відображає і випромінює наш нинішній еволюційний розвиток для інших людей, навколишнього світу, а також для нас самих. У холотропних колах присутність ми часто визначаємо як «бути у своїй вертикалі». Завдяки систематичній внутрішній роботі багато хто з нас відчуває, що присутність також є функцію або атрибутом самої свідомості.
12 речей про ХД
Чи можливі позатілесні переживання під час холотропного дихання?
Частина 8. 12 речей, які вам варто знати про холотропне дихання

Холотропне дихання насправді пропонує чудову форму заземлення. Фасилітатори залишаються з клієнтом доти, доки той не досягає прийнятного рівня завершення сесії. Більшість людей завершує свою сесію протягом 2-3 годин, але фасилітатори розуміють, що цю точку не можна обрати довільно і нав'язати: кожна сесія має свою внутрішню логіку.

Отримуйте дайджест «МХД»

Ваш гід у розширені стани свідомості
Побачити більше

Майстерня
холотропного дихання
+38 067 225 3289
www.grof.com.ua
mail@grof.com.ua
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
Майстерня холотропного дихання
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
станція метро «Майдан Незалежності»
© 2017-2018 «Майстерня холотропного дихання»
Політика конфіденційності
Відправити повідомлення