16 - 18 березня

4 сесії холотропного дихання

дводенний воркшоп із сертифікованими фасилітаторами

«Майстерні холотропного дихання»
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Ви брали участь у подіях «Майстерні холотропного дихання» або міжнародної програми «Grof Transpersonal Training»?
Так
Ні
16.03.2018
Київ
Холотропне дихання – це потужний метод для розкриття й відновлення вашого творчого ресурсу: енергії та ідей для всього нового, чи то живопис, чи поезія, чи бізнес-проект, чи стосунки
Ми є незрівнянно більшими, ніж весь пережитий нами досвід. Кожна ситуація, кожне почуття й емоція, що виникли сьогодні, знаходять своє відображення в усіх наших життєвих сферах і ситуаціях. І ці невидимі нитки проходять крізь усе наше життя, аж до досвіду народження, й тягнуться далі, в область колективного несвідомого.
Запрошуємо вас вирушити у подорож до реальності, в якій кожна мить сповнена смислами.
Світ — наше дзеркало, і усі зміни, які ми свідомо здійснюємо всередині себе, обов'язково відбиваються в житті кожної людини й усієї планети
Проживання холотропних (цілісних) станів свідомості дарує емоційне розслаблення, полегшення та звільнення, знімає хронічну тілесну напругу
У результаті практики холотропного дихання Ґрофа у вас народжується нове бачення і розуміння своєї життєвої ситуації у поточний момент, усвідомлення глибинного зв'язку між найрізноманітнішими подіями у вашій особистій історії. Так ви отримуєте ресурс, щоб прийняти своє життя таким, яким воно є, і надаєте йому глибинних сенсів.
Коли

16 березня, пт: 19:00-21:30
17 березня, сб: 9:30-20:00
18 березня, нд: 9:30-22:30
Що

4 сесії дихання
(в двох сесіях ви практикуєте як «брізер», у двох – як «сіттер»)
Де

Зал «Майстерні ХД»: Київ,
вул. Трьохсвятительськая, буд. 5/1А, кімната 203
Скільки

• до 6 березня: 2900 грн.
• до 13 березня: 3200 грн.
• до 16 березня: 3600 грн.
• Фінансова лояльність
Воркшоп — це формат проведення холотропного дихання, «робоча майстерня». Тут ви — практик-дослідник, а не учень, інтенсивно пізнаєте себе при підтримці досвідчених фасилітаторів. Ваш особистий досвід без чужих оцінок/інтерпретацій та ваша безпека — головні цінності для команди «МХД»
Як проходить воркшоп
класичного холотропного дихання
Станіслава Ґрофа
до воркшопу
до воркшопу
Безкоштовна консультація (записатися)
На консультації ви знайомитеся з ведучим воркшопа, можете обговорити свій фізичний та психологічний стан, упевнитись у відсутності протипоказань до холотропного дихання, а також зрозуміти, наскільки цей метод відповідає вашому запитові. Якщо у вас є запитання про ХД й про те, як проходить воркшоп, ви можете уточнити будь-яку інформацію у ведучого.
16.03, п'ятниця
19:00 — 21:30
16.03, п'ятниця
19:00 — 21:30
Вступна лекція до методу,
інструктаж учасників
На початку кожного воркшопу з холотропного дихання ми проводимо вступну лекцію, де знайомимо учасників з історією та основними поняттями, на які спирається метод холотропного дихання і трансперсональна психологія.
Одразу після лекції учасники діляться на пари і домовляються, хто у першій сесії буде «тим, хто дихає», а хто — «сіттером».
17.03, субота
09:30 – 14:00
17.03, субота
09:30 – 14:00
Перша сесія дихання
Сесія дихання розпочинається з короткої медитації-розслаблення (щоб поглибити контакт із тілом та з'єднатися з відчуттями й переживаннями у «тут і зараз»). Сесія проходить під спеціальний музичний сет, який триває три години, сама ж сесія дихання може зайняти більше або менше часу — усе залежить від вашої індивідуальної потреби. Команда готова підтримувати вас у процесі дихання стільки, скільки буде необхідно.
17.03, субота
14:00 – 15:00
17.03, субота
14:00 – 15:00
Перерва на обід
17.03, субота
15:00 – 19:00
17.03, субота
15:00 – 19:00
Друга сесія дихання
У другій сесії «ті, хто дихають» і «сіттери» міняються у своїх парах ролями.
18.03, неділя
9:30 – 14:00
18.03, неділя
9:30 – 14:00
Третя сесія дихання
18.03, неділя
14:00 – 15:00
18.03, неділя
14:00 – 15:00
Перерва на обід
18.03, неділя
15:00 – 19:00
18.03, неділя
15:00 – 19:00
Четверта сесія дихання
18.03, неділя
19:00 – 22:30
18.03, неділя
19:00 – 22:30
Завершальний шерінг
Завершальний шерінг (від англ. share — ділитися, розповідати) — обов'язкова складова класичного холотропного дихання. Під час шерінгу учасники діляться у колі тим, що з ними відбувалося у сесії дихання та протягом усього воркшопу. Формат холотропного шерінгу виключає будь-чиї оцінювальні судження, дискусії та інтерпретацію досвіду учасника. По суті шерінг — це інтеграційна практика, в якій учасники знаходять слова, щоб описати і усвідомити символічний досвід своєї сесії дихання, надають йому власні сенси.
після воркшопу
після воркшопу
Інтеграційна група
або індивідуальна консультація
Одне безкоштовне відвідування інтеграційної групи в «МХД» або 30-хвилинна консультація після воркшопу — для підтримки процесу вашої трансформації та кращого усвідомлення пережитого досвіду.
Якщо ви будете вперше брати участь у воркшопі з холотропного дихання,
запрошуємо вас на безкоштовну консультацію
На консультації ви знайомитеся з ведучим воркшопу, можете обговорити свій фізичний та психологічний стан, упевнитись у відсутності протипоказань до холотропного дихання, а також зрозуміти, наскільки цей метод відповідає вашому запиту. Якщо у вас є запитання про ХД й про те, як проходить воркшоп, ви можете уточнити будь-яку інформацію у ведучого воркшопу.

Рішення про участь у сесії ви можете прийняти після консультації.
Власне консультація ні до чого вас не зобов'язує – для нас є цінним ділитися достовірною інформацією про холотропне дихання, яким його створили Станіслав і Крістіна Ґроф, і про те, як ефект від практики ХД підтримує розвиток індивідуальності.
Записатися на консультацію
Консультация
к сессии холотропного дыхания
Після відправлення форми з вами зв'яжеться фасилітатор воркшопу для того, щоб домовитися про звучний час для консультації
Фасилітатор є джерелом підтримки для кожного учасника протягом усього воркшопу та після нього. Фасилітатори супроводжують групу в цілому і вас індивідуально. Уважність, дбайливість, безоцінність, прийняття та знання методу — ось опори й риси фасилітатора ХД.
На класичному холотропному диханні Ґрофа при групі до 10 осіб працюють не менше двох-трьох фасилітаторів, ведучий обов'язково сертифікований у Grof Transpersonal Training.
Фасилітатори воркшопу
Віктор Песцов
фасилітатор ХД, нейрореабілітолог
Спеціаліст фізичної реабілітації, займається відновленням людей із травмами та ураженнями спинного і головного мозку. Досвід роботи у дихальних практиках — з 2009 року. Учасник європейської сертифікації GTT 2014 року в Іспанії. Працював у команді ведучих у більш ніж 40-ка семінарів. Батько двох дітей.
Ольга Семидочна
фасилітатор ХД, спеціалист із сенсорної інтеграції у діалозі
Фасилітатор холотропного дихання (з 2014-го), працює з дітьми за методом сенсорної інтеграції у діалозі. Викладач крія- і хатха-йоги. Закінчила першу ступінь програми «Теорія і практика гештальт-терапії» (київське представництво МГІ). Особиста практика холотропного дихання — з 2011 року. Редактор. Мама двійнят.
Швидка реєстрація
Якщо ви вже брали участь у воркшопах «МХД»,
залиште ваші контактні дані для швидкої реєстрації:
Дізнатися про подію
Наші партнери
European Association for Holotropic Breathwork
Grof Transpersonal Training
Grof Foundation
International Spiritual Emergency Network
Майстерня
холотропного дихання
grof.com.ua

Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
Майстерня холотропного дихання
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
станція метро «Майдан Незалежності»
© 2017-2019 «Майстерня холотропного дихання»
Політика конфіденційності
Відправити повідомлення