grof.com.ua
Відгуки про холотропне дихання

«Після сесій ХД я почала цінувати себе. Мені хочеться з радістю обіймати життя, а не з болем терпіти його»

Конфіденційність. Друзі, однією з обов'язкових умов простору сесій дихання є конфіденційність учасників. Не дивуйтеся, якщо ви побачите відгуки без фотографій або іншої інформації, яка ідентифікує людину. Ми дуже вдячні тим, хто розповів свої історії, пов'язані з холотропним диханням, і публікуємо тільки ту інформацію, якою учасники готові поділитися в інтернеті.
Що привело вас до холотропного дихання?
У чому мали сумніви перед прийняттям рішення?
Анна
менеджер у соціальній сфері
Колега запросила на ознайомчу лекцію про метод холотропного дихання, на якій я познайомилася з тренерами й змогла переконатися, що холотропне дихання є професійним методом психотерапії. Сумнівалася до лекції у безпеці методу.
На воркшоп мене привела втома від буденного життя та відсутність прийнятної для мене духовної практики.
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
Про холотроп дізналася від свого терапевта ще досить давно. Коли звичні методи терапії перестали бути настільки ефективними, як хотілося, я натрапила на певні питання, які можна було вирішити, тільки дуже глибоко занурившись у себе, а не копирсаючись на поверхні.
Читати більше
Філіп
коваль, художній метал, промисловий альпініст, фотохудожник, практик-любитель астрономії та астрофотографії, гітарист
Почуття безвихідності та застрягання на проблемах, бажання змінитися у необхідному мені напрямку, втома від самого себе, бажання бути здоровим фізично і мати контроль над своїм мисленням, бажання позбутися деяких залежностей, шаблонних реакцій, автоматизму в тому, де він заважає, бажання набуття легкості у сприйнятті складних ситуацій, не залипання в них на роки, бажання очиститися від почуття провини, від образ, від очікувань, бажання зрозуміти, як бути і що робити, тобто знайти внутрішній компас, який э сильнішим за звичайне розумування, отримати відповіді щодо моїх спонтанних змінених станів свідомості, бажання зрозуміти свої символи, свої знаки, бажання стати сильніше й подолати свої страхи, встати над ними, стати незворушним перед кошмарами буття та інших світів, бажання навчитися ладнати з самим собою, не бути собі ворогом, стати цілісним, знайти затишок у собі, знайти розуміння мови свого тіла, сильніше відкритися інтуїції, збільшити ефективність, відкрити доступ до свого потенціалу і навчитися користуватися тим, що мені дано...
Ольга
художник
Привели рекомендації людей, до яких я відчуваю симпатію та інтерес. Готувалася рік. Особливо не сумнівалася, знала, що рано чи пізно піду, тому що розповіді друзів про холотропне дихання були дуже цікавими. Чекала, коли моє бажання спробувати ХД стане достатньо сильним.
Роман
юрист
Прочитав книжку Ґрофа «Поза межами мозку» і повірив йому.
Ольга
Привела криза, пов'язана з онкозахворюванням і загальною незадовільною ситуацією в житті. На додаток до звичайної розмовної терапії шукала тілесні практики. Про холотропне дихання знала давно, приваблювала можливість побувати у розширеному стані свідомості. Здавалося, що саме він може привести до швидкого (= «чарівного») розв'язання кризи й просуванню у терапії. З побоювань – а чи не з'їду я з глузду ))
Міла
стиліст
Інтерес.
Тетяна
Цікавість, розуміння того, що потрібно щось змінювати в житті, здоров'я, що стрімко погіршувалося, пошук шляху.
Анна
Мені порадив психотерапевт, сама шукала шляхів вирішення внутрішніх проблем і травм. Мені просто внутрішньо відгукнувся цей метод, і я пішла). Сумніви були, чи я зможу абстрагуватися, відволіктися від зовнішнього світу й зануритися у дихання. Було страшно, як відреагує моя свідомість і чи не буде нападу панічного.
Надія
Уперше я доторкнулася до методу холотропного дихання у 2015 році, а спочатку була кінойога. І після чергового сеансу кінойоги я відчула, що настав час дихати!
На що ви спиралися, коли обирали, де і з ким дихати? Чому обрали «МХД»?
Анна
менеджер у соціальній сфері
Розташування «МХД», інформація про тренерів, їхній професійний досвід та наявність сертифікації. Також у процесі ознайомчої лекції змогла переконатися у професійності тренерів.
Філіп
коваль, художній метал, промисловий альпініст, фотохудожник, практик-любитель астрономії та астрофотографії, гітарист
Я прочитав декілька книг Станіслава Ґрофа і знайшов в них багато відповідей, синхронії та образів зі своїх трансцендентних переживань у житті. І, спираючись на попередній досвід дихання у свого вчителя, вирішив спробувати ХД за технологією Станіслава Ґрофа, для чого знайшов спеціально сертифікованих фахівців у Києві, тобто вас. Мені важливо було, щоб провідні практики були навчені у Ґрофа. Ними для мене стали Ольга Семидочна та Віктор Песцов.
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
За відгуками, це найкраще місце у Києві. Спиралася на досвід досвідчених у цьому людей, зокрема свого терапевта.
Читати більше
Надія
Про «МХД» я дізналася від своєї подруги, вона ж привела мене на кінойогу. Після особистого знайомства з фасилітаторами з «МХД», відчуваючи повагу до процесу кожного «кінойога», я довірилася їм.
Ольга
художник
Першого разу була розгубленість, і [коли ділилися на пари] вибрали мене. З першим сіттером спілкуюся дотепер :) це було приголомшливо прекрасне партнерство.

Під час першого дихання дуже важливо було, де воно відбудеться. Було важливо: 1) виїхати з дому на весь час процесу, 2) перебувати у комфортних умовах проживання (обрала дихання в готелі «Оріяна» під Києвом), 3) присутність Зої Мусатової як фасилітатора (я її знала і довіряла їй).

Обрала «МХД» з цікавості та хороших відгуків приємних мені людей.
Роман
юрист
У Львові більше ніхто цього і не організовує.
Ольга
На фейсбуці сторінка «Майстерні ...» спливла десь у стрічці. Передивилася сайт, побачила, що «МХД» представляє GTT, вирішила спробувати. Для мене як для людини, що не причетна до жодних езотеричних практик і є досить-таки раціональною, на той момент було важливо, що інформація на сторінці і сайті була нейтральною – просто опис методу, без закликів до вищих сил і астральних проекцій ))
Міла
стиліст
[Спиралася] на інтуїцію. Хотіла спробувати.
Тетяна
На відгуки друзів. На досвід подруги, якій довіряю. «Випадково», у потрібний момент, подруга поділилася своїм досвідом і запросила приєднатися разом з нею до найближчого воркшопу. Я не сумнівалася, вирішила, що йду і пробую... Якщо не моє, завжди можу зупинитися.

Чому МХД? Максимальний ступінь довіри людям, які тут творять)))
Яніна
Довірилася інтуїції.
Анна
Я прислухалася до поради психотерапевта та відгуку знайомої, котра вже дихала, що краще за все дихати з цією командою.
Які враження залишив у вас перший досвід холотропного дихання?
Надія
Холотропна подорож показала мені «моє». Якісь відповіді я отримала, якісь тільки з'явилися. Але найголовніше, чого я тоді набула — сили, сміливості та впевненості у тому, що я повинна йти своєю дорогою, як би не було страшно.
Ольга
художник
Перший досвід залишив дуже яскраві, приголомшливі враження, багато інсайтів. Поверталася до досвіду першого дихання ще рік (та й зараз продовжую повертатися)). У мене не було особливих очікувань, я не дуже добре розуміла, чого мені чекати. Було багато цікавості й потреба цю цікавість задовольнити. У цьому сенсі я отримала, що хотіла (інтерес задовольнила). Але в цілому я отримала набагато більше, ніж могла розраховувати, не маючи досвіду ХД.
Читати більше
Анна
менеджер у соціальній сфері
Очікування не справдилися, тому що мої очікування не відповідають знанням мого внутрішнього світу. Я отримала абсолютно новий досвід і розуміння себе, навколишнього світу.
Філіп
коваль, художній метал, промисловий альпініст, фотохудожник, практик-любитель астрономії та астрофотографії, гітарист
Я опинився у затишній атмосфері, щойно зустрівся з ведучими і з простором приміщення. Під час процесу я усвідомлював, що найяскравіших видінь, які з'явилися немов нізвідки, було всього кілька, інших видінь, образів, звуків і смаків, розумінь і почуттів було набагато більше, але вони здавалися більше сном, немов крізь пальці готові витекти у безпам'ятство. І ще здавалося, що я можу контролювати більшу частину з них, зупинити або відновити, але тільки не ті, що були дуже яскравими, несподіваними, які мов нізвідки були і жили у внутрішньому просторі.

Хочу сказати, що ясності не побільшало у багатьох питаннях, відповіді не прийшли на тарілочці, безліч актуальних завдань залишилися невирішеними, оскільки питання про них навіть не порушувалося під час ХД... Але я все-таки зіткнувся з деяким набором важливих внутрішніх завдань, вирішивши які, я опинився б у небезпечній і цікавій невідомості, що обіцяє або забуття, або нові варіанти й способи жити.

Виявилося, що я занадто боюся втратити те, що маю, бо хочу домалювати у дійсності картину, наближаючись до ідеалу, володіючи тими інгредієнтами, які є в наявності у моєму житті. Натомість процес мені запропонував позбутися їх, почати з нуля, залишити звичний спосіб прикипання до всього підряд, що цікаво, а отже і важливо, щоб бути більш вільним і витриманим......... Я мало не вийшов за межі людяності, тієї, яку я знаю, де є добро і зло, де є правильне і неправильне, де є зрада й відданість.

Виявилося, що діючи з розуму, ти стаєш кориснішим та зручнішим для всіх крім себе, але варто лиш трохи діяти і жити у чесності по відношенню до себе, ти відразу стаєш незручним для оточуючих. Такий спосіб стає ризикованим підприємством у соціальному житті, оскільки без успішної взаємодії за звичними канонами найчастіше чекай біди. Можливо, я просто відкрив у собі внутрішнє прагнення стати містиком, але колишнє бажання гратися як дитина в цікавинки, закриває мені шлях.

До всього іншого все описане вкрите безперервним відчуттям тлінності й крихкості життя, яке, як пелюстки квітки на дереві, може бути зірване вітром змін у небуття або інше існування...
Віктор
сертифікований гештальт-терапевт
Перший у житті воркшоп вразив мене до глибини душі, і відтоді я регулярно, коли відчуваю необхідність, відвідую сесії «холотропу» у Зої Мусатової та її команди.
Ольга
Перший досвід дихання в «МХД» був важливий не тільки і не стільки самими процесами, що відбулися під час сесії (я тоді навіть приблизно оцінити не могла їх важливість, а яскравого і наочного «тріпу» з картинками у мене не сталося), скільки атмосферою довіри і дбайливості, створеною фасилітаторами. При цьому не було відчуття нав'язування чого-небудь, необхідності проти волі входити у тілесний контакт, ставати апологетом секти, що я часто відчувала раніше, пробуючи інші «нетрадиційні» практики. Було тепло і безпечно )
Міла
стиліст
Хороше, позитивне враження.
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
«Попередній» досвід налякав. Я не розуміла, що зі мною відбувається і чому, бачила якусь містику у цьому. Потім, коли вже йшла дихати, була більш «теоретично підкута» і сприйняла холотропний процес як дозвіл і вивільнення з тіла заблокованої внаслідок отриманих психічних, фізичних і емоційних травм енергії. Тобто розглядала на рівні фізичних проявів тіла, без будь-якої «нісенітниці» у вигляді регресії до минулих життів, виходу на ширші рівні свідомості і т.п. Мабуть, саме ці питання були для мене найактуальнішими на той момент. Я отримала те, за чим йшла. Що стосується нещодавнього досвіду – поки не можу чітко сформулювати свої переживання, але робота вже йшла не стільки з тілом, скільки з глибинними шарами психіки.
Роман
юрист
[Враження] позитивні. Частково отримав [те, що хотів] і повірив, що можу отримати більше.

Тетяна
Щось змінилося в мені на момент завершення першого воркшопу, але що – я не розуміла. Це було більше, ніж я, і тільки початок мого шляху. Через півроку усвідомила, що хочу знову саме на ХД. Якість життя розділилася на до і після...
Тарас
Трохи копнув особисте сміття. Захотілося копнути глибше!!!
Анна
Дуже приємні й хвилюючі відчуття, коли згадую) Відчуття захищеності і немов би ти вдома, тебе люблять і оберігають, про тебе піклуються. Я побачила свої страхи, труднощі, я їх прожила й, напевно, відпустила (поки складно на 100% бути впевненою). Отримала більше, ніж очікувала. Я отримала знання і досвід, якого не очікувала, мені на багато моїх речей відкрилися немов би очі, я навчилася реально чути своє тіло й прислуховуватися до нього, берегти його, піклуватися про себе.
Холотропне дихання для вас сьогодні – це…
Анна
менеджер у соціальній сфері
Сильне, глибоке й усвідомлене тривале занурення у несвідомі процеси, які є недоступними у повсякденному житті та при використанні класичних методів психотерапії.
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
Спосіб роздивитися, пропрацювати найгостріші запити поточного життєвого періоду, пірнувши у них з головою.
Читати більше
Тетяна
Сьогодні холотропне дихання для мене – це цілісність, любов до себе, натхнення, творчість, можливість доторкнутися до справжньої себе всередині і отримати всеосяжну підтримку у трансформації свого досвіду в абсолютно безпечному і дбайливому просторі. Можливість знайти відповіді та рішення на ситуації, які турбують.
Міла
стиліст
Спосіб розібратися в собі.
Роман
юрист
Важлива і ефективна річ.
Що змінилося в вас після першого дихання?
Надія
Мені стало спокійніше. Я зрозуміла, що все в житті не випадково, стала уважнішою до людей, які з'являються у моєму житті. До своїх бажань, але, на жаль, не завжди.
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
Я стала чеснішою. Крапельку більш щирою і сміливою (крапельку, бо над цим доведеться ще багато працювати, особливо над сміливістю). Мене перестала настільки сильно хвилювати чужа думка, зачіпати чужі слова (а раніше і розплакатися могла від образи :)

Я стала сильнішою і впевненішою, «пустила коріння», відпустила безліч ситуацій минулого, що зв'язували мене, взяла ініціативу з управління життям у його поточному моменті. Хоча це все відбувається дуже поступово, одразу після першого досвіду усе це «загострилося», погіршилося і вилазило в найнеадекватніших проявах.

Приблизно місяць забрала більш-менш стійка інтеграція. Хоча саме в той момент, коли здається, що «я все вже зрозумів», життя підкидає ситуації «на міцність»)
Читати більше
Анна
менеджер у соціальній сфері
Відчуття себе змінилося, я сповільнилася, пішла тривога, з'явилося умиротворення й спокій. З'явилося відчуття цілісності та злиття із зовнішнім світом, з природою.
Роман
юрист
Став спокійнішим
Філіп
коваль, художній метал, промисловий альпініст, фотохудожник, практик-любитель астрономії та астрофотографії, гітарист
Згодом я почав згадувати самого себе справжнього, яким був і є, і буду завжди в Тому світі, де я бував кілька разів поза тілом у приголомшливо умиротвореному, спокійному стані, й іншого разу у стані нескінченного блаженства, де кожна наступна Немить збільшує нескінченне задоволення у ступінь нескінченності, а потім ще, і ще, і ще, і ще...

Виявилося, що я не міг довгий час використовувати свій багатий досвід з усілякими дивними станами і переживаннями, щоб поліпшити життя або змінити у бажаному напрямку.

Стала явною легкість і бажання стати ще легше, починаючи з відпускання проблем і образ, примирюючись із тими, кого звинувачував за біль і зраду, за нерозуміння і багато іншого... Стали явними неконтрольовані сплески життєвої сили, і все якось починало непомітно вдаватися, що навіть не встигаєш дивуватися... А деякі штуки, які не зміг пройти у диханні, матеріалізувалися у видимому світі у справжні проблеми зі здоров'ям тіла - виявилося, що у мого вищого Я є більше влади над моїм життям, ніж у того Філіпа, який все постійно забуває і діє з розуму...
Ольга
художник
Під час першого дихання я змогла виявити у собі велику силу і ресурс, про який не знала. Це нове знання дозволило мені рухатися далі своїм життям у тому напрямку, який раніше був для мене «закритим». Мені усе ще було страшно, але я почала розуміти, що впораюся.

Мабуть, у мені змінилася така штука: в життєвих ситуаціях я стала набагато частіше обирати себе, чути свої бажання і менше боятися говорити про це оточуючим. Стало менше страху бути відкинутою – з'явилося розуміння, що я це переживу.

Думаю, я стала чеснішою і часто різкішою з оточуючими. Ця різкість особливо проявилася протягом перших 6-ти місяців після першого холотропного дихання.
Міла
стиліст
Усі мої почуття стали гострішими.
Ольга
Незважаючи на те, що велика частина сесії пройшла в дисоціації – а-ля тіло було відпущене на волю жити своїм життям з дуже відстороненим усвідомленням, що з ним відбувається, – після сесії періодично у стресових ситуаціях проявлялися спогади на тілесному рівні, на які можна було спиратися. Наче тіло згадувало стан у сесії, і ставало трохи легше щось проживати.

Сенсу і назви цих станів на той момент не було. Просто ніби з'явилася якась опора в тілі. Ну і було покладено початок підриву тотальної впевненості у тому, що у сильній емоції люди не можуть бути поруч і обов'язково втечуть. Не втекли)
Яніна
Весь простір змінився, робота інша, інше коло спілкування.
Тетяна
Змінилося ставлення до себе, свого тіла, всього, що я роблю, до людей, ситуацій. Можливість сказати «ні» без почуття провини, сорому, страху. Усвідомленість вибору, бажання у першу чергу бути зручним собі, а не оточуючим. Перестала порівнювати себе з іншими людьми, приймаю себе такою, яка є. Приходять «потрібні» люди, книги, події. «Раптом» починаєш бачити шляхи, які зовсім зверху і все набагато простіше.
З якою періодичністю ви практикуєте ХД?
Роман
юрист
1-2 рази на рік.
Ольга
Раз на 2-3 місяці.
Читати більше
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
Вперше дихала три з половиною місяці тому.
Ольга
художник
У мене їх було два, з різницею в рік.
Міла
стілист
Поки був перший раз.
Тетяна
Зараз орієнтуюся за внутрішнім відчуттям себе. Мінімум кілька разів на рік і за потребою.
Яніна
1-2 рази на рік.
Кому/в яких життєвих ситуаціях, на ваш погляд, може підійти цей метод?
Ольга

У кризі, в пошуку духовності або зустрічі з собою. Людям з відчуттям застрягання у глухому куті й тим, хто не дуже довіряє іншим, але хотів би почати це робити.
Надія
Людям, які піклуються про свій душевний стан і відкриті незвичайному, тим, хто готовий прийняти альтернативний світ. В якому є не лише чорне та біле. І повірити цьому.

Іноді здається, що кожен день — день бабака, це перший дзвіночок, що час щось змінювати у своєму житті. Якщо ви готові зустрітися з власної правдою, відкрити серце і очі - дихайте.
Читати більше
Ольга
художник
Мені здається, він сподобається людям, які цікавляться різними філософськими, психологічними та релігійними методами, тим, хто перебуває у пошуку вдалого інструменту на шляху пізнання себе.
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
Я за натурою «людина розуму». Потрібно, щоб все було по поличках. Так ось, щоб розвинути у собі чуттєвість, довіру до світу (якщо є така потреба) – метод ХД ідеальний. У ситуації, коли по-старому вже не можеш, а по-новому ще не знаєш як – теж. Цей досвід унікальний, кожному він дає саме те розуміння, проживання, усвідомленням, яке потрібно саме зараз.

Що стосується застережень – дуууже вразливим людям з нестійкими емоційними проявами потрібно бути акуратними. Перш ніж практикувати холотропне дихання, варто хоч трохи «підлікувати» Его. Оскільки деякі речі, які відкриваються у процесі, дуже складно в собі прийняти, це супроводжується муками цього самого Его. І якщо не розрахувати свої сили – може занадто сильно відвернути від будь-яких спроб заглиблення у себе.
Тетяна
Людям, які знаходяться у постійному стресі, щоб відновити емоційний стан, відновити внутрішню рівновагу і життєві сили. Усім, хто не в змозі впоратися самостійно зі своїми переживаннями.
Тарас
Душевні травми й потрясіння у цьому житті, це для них... у першу чергу.
Роман
юрист
Усім, хто взагалі над таким замислюється.
Анна
менеджер у соціальній сфері
Людям, які не знайомі з власним внутрішнім світом. Тим, хто перебуває у пошуках духовної практики.
Що ви могли б сказати людині, яка боїться піти на ХД?
Ольга
художник
Піди спробуй, це дуже цікавий досвід. Ти завжди зможеш зупинитися, у будь-який момент. Обирай тільки команду, ліцензовану Ґрофом.
Надія
1. Є слово «стоп», ти завжди можеш зупинити процес.
2. Не купуйся на виверти розуму, він буде підсовувати яскраві картинки, щоб ти не пішов углиб себе, подивися хвилинку, а потім підсилюй відчуття у тілі. Якщо немає відчуттів — дихай ще.
3. Якщо ти боїшся, що ХД якось негативно вплине на твоє здоров'я, на роботу мозку — озирнись навколо, все наше життя негативно позначається на здоров'ї. Три години дихання не вб'ють тебе.
4. Якщо дуже страшно, дай собі час, можливо, зараз рано.
Читати більше
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
Дихати з цим страхом) Я теж боюся, кожен раз, навіть коли кажу собі, що не боюся. Насправді страх дає дуже великий ресурс, якщо в нього зробити крок і проживати. Дуже. Неймовірно великий.
Анна
менеджер у соціальній сфері
Це безпечно.
Філіп
коваль, художній метал, промисловий альпініст, фотохудожник, практик-любитель астрономії та астрофотографії, гітарист
Страх не завжди оберігає. Іноді він очевидний там, де небезпеки менше, і зовсім непомітний там, де вона всюди. Спираючись цілком на страх, знайти відповіді і варіанти буде, можливо, дуже важко... Але інколи просто втомлюєшся боятися або забуваєш, а сам машинально вже рухаєшся туди, де варто було б лякатися до чортиків, але ти не встиг попередити розум, що збираєшся робити, і дієш з натхнення... Дуже важливо ще, щоб оточення не розбудило твій розум, який розбудить страх.
Міла
стиліст
Слухай свою інтуїцію.
Віктор
сертифікований гештальт-терапевт
Завдяки злагодженій роботі професійних фасилітаторів немає жодної небезпеки травмуватися або постраждати якимось іншим чином, або травмувати інших, як би бурхливо та інтенсивно не проходив сам процес холотропного дихання.
Ольга
Не дарма боїться ;) Як і в інших видів терапії, у холотропного дихання є свої наслідки – розширення зони знання про себе, про свій спосіб жити може бути дуже болючим і зарядженим дуже сильними емоціями, з якими може ставати складно справлятися у звичайному житті. Але якщо таке розширення знання про себе стає вже нагальною потребою, то ХД – метод, який дозволить це зробити у максимально дбайливій та безпечній манері. Можливість бути прийнятим у будь-якому своєму стані буває цілющою сама по собі.
Тетяна
Йти і пробувати. За весь свій досвід я ще не зустріла жодної людини, яка б сказала, що ХД для неї було не корисним, у підсумку жахливим або страшним. І не читати думки вдаваних «професіоналів» в інтернеті :-)
Яніна
Довірся собі.
Тарас
Вовків боятися — в ліс не ходити. Хочеш жити в гармонії — бери біль за барки й тряси, доки не віддасть кінці :)
Що дає вам холотропний простір? Чим він відрізняється від атмосфери інших практик?
Олександра
асистент директора лізингової компанії, поет, колишній педагог і майбутній психолог
Я мало поки що була на семінарах та інших практиках. Якщо не говорити про усілякі теоретичні тренінги, то холотропний простір – це тотальне прийняття, безоцінність (хоча іноді, за звичкою, так хочеться, щоб тобі поставили «п'ять» або навіть «два», сказали, правильно чи не правильно те, що з тобою відбувається :), і при цьому ствердження унікальності й незалежності кожного брізера, кожної особистості.
Ольга
художник
Відрізняється кількістю моїх особистих інсайтів та усвідомлень за конкретний відрізок часу.

Ще одна важлива для мене якість – це відсутність сумнівів і ясність, що все, що я зараз проживаю, стосується особисто мене і це про мене, про мою суть, про моє «ядро». У моєму процесі немає нічого, що було б принесене «ззовні» і «схаване» мною. Також у мене є відчуття, що у процесі холотропного дихання мій мозок не «грає» зі мною і я не заплутую сама себе логічними іграми.
Читати більше
Анна
менеджер у соціальній сфері
Холотропний простір дає можливість іншого сприйняття й відчуття себе, більш глибокого та усвідомленого.
Філіп
коваль, художній метал, промисловий альпініст, фотохудожник, практик-любитель астрономії та астрофотографії, гітарист
Дає можливість зняти на певний час кайдани пристойності та обмеженості, стати чеснішим для того, щоб звільнити з полону «Не можна» щось усередині, що може оживити, наблизити до себе і розбудити.
Надія
Простір ХД відрізняється безпекою. Це найважливіше. Тут спокійно і чесно. Тебе приймають. Ти вчишся приймати себе та інших. Саме тут я дізналася, як важливо бути «найчуйнішим сіттером» для себе самої.
Роман
юрист
Дає душевний відпочинок.
Ольга
[Відрізняється] дбайливістю, ненав'язливістю, свободою і безпекою.
Тетяна
У холотропному просторі я справжня і жива. Тут немає шаблонів, немає правил, а тільки дбайливий простір, де ти є тим, хто ти є, і зовсім не важливо, який вигляд ти маєш при цьому... Порівнювати не хочу, хоча є з чим. Холотропний простір — це мій вибір.
Тарас
Атмосфера чудова, душевна, усіх знаєш 1000 років. Дає занурення у себе…
«мій досвід холотропного дихання»
У міжнародному проекті HB-sharing беруть участь брізери з усього світу. У невеликих роликах вони діляться своїм досвідом практики ХД. У цьому розділі ми зібрали відеовідгуки тих людей, кого особисто знаємо і шануємо. Деякі з них – досвідчені практики ХД, а хтось тільки-но познайомився з цим методом.
Аркадій Кріщенко
Діана Медіна
Дивитися більше
Дмитро Неживий
Зоя Мусатова
Світлана Тертиця
Патрік Мобат

Наталія Згоннікова
Денис Майдан
Анастасія Камлик
Тев Спаркс
Щоб дізнатися більше про холотропне дихання, запрошуємо вас на безкоштовну консультацію
На консультації ви знайомитеся з ведучим сесії дихання, можете обговорити свій фізичний та психологічний стан, упевнитись у відсутності протипоказань до холотропного дихання, а також зрозуміти, наскільки цей метод відповідає вашому запиту. Якщо у вас є запитання про ХД й про те, як проходять сесії дихання, ви можете уточнити будь-яку інформацію у фасилітатора.

Рішення про участь у сесії ви можете прийняти після консультації.
Власне консультація ні до чого вас не зобов'язує – для нас є цінним ділитися достовірною інформацією про холотропне дихання, яким його створили Станіслав і Крістіна Ґроф, і про те, як ефект від практики ХД підтримує розвиток індивідуальності.
Записатися на консультацію
Консультація
до сесії холотропного дихання
Після відправлення форми з вами зв'яжеться фасилітатор воркшопу для того, щоб домовитися про звучний час для консультації
Майстерня
холотропного дихання
grof.com.ua

Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
Майстерня холотропного дихання
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
станція метро «Майдан Незалежності»
© 2017-2019 «Майстерня холотропного дихання»
Політика конфіденційності
Відправити повідомлення