grof.com.ua

Потенціал незвичайних
станів свідомості

Сітара Бласко
провідний тренер Grof Transpersonal Training,
директор GTT в Іспанії
Є безліч, безліч способів, якими люди в усьому світі розширювали свою свідомість. Для чого?
Є безліч, безліч способів, якими люди в усьому світі розширювали свою свідомість. Для чого? Повинна ж бути причина – правда? – для чого? Причин багато, але є дві, про які я хочу згадати, тому що вони пов'язані з нами тут.

Одна причина полягає в тому, що вони цілющі, вони є терапевтичними. Розширені стани свідомості зцілюють. І коли я кажу «зцілення», я маю на увазі зцілення в цілому: ми можемо зцілювати наші тіла, ми можемо зцілювати наші емоції, ми можемо зцілювати наші думки, ми можемо зцілювати патерни, ми можемо зцілювати процеси, про які не підозрюємо, наприклад те, що відбувається в процесі нашого народження, ми іноді можемо зцілювати навіть те, що повинно прийти до нас (готуватися до того, що чекає нас попереду), те, що було в минулому (деякі люди кажуть про цілющі патерни кармічних переживань). Тобто вони цілющі в принципі.

І друга причина полягає в тому, що ми у них вчимося. Є величезний потенціал знань про себе, а також про реальність, яка оточує нас у цих станах. Зцілення й навчання (подумайте про це), я вважаю, є причинами або однією з причин, чому ви всі тут. Зцілення і навчання.

І, насправді, ми всі хочемо бути щасливішими, для цього ми тут. Наше головне життєве завдання – так чи інакше бути щасливими, бути реалізованими. І я не кажу про «ла-ла-ла-щастя», розумієте? Я говорю про щастя, реалізацію.

Що робить трансперсональна психологія – це працює з незвичайними станами свідомості так, як їх використовували наші предки, зіставляє їх з трансперсональною психологією та створює практику, таку як холотропне дихання та інші, щоб розширити наше усвідомлення. Дуже важливо те, що мета роботи є простою, ми приходимо сюди, щоб зцілюватися, ми підтримуємо вас тут, щоб ви зцілювалися і навчалися. Ось чому ми збираємося, як плем'я.


Побачити всі матеріали «Блога «МХД»
Майстри говорять: «тепер» — це місце, звідки все починається. «Тепер», «зараз» — це початок… Ми використовуємо першу половину життя, щоб створити справді потужну, дуже жорстку, сильну структуру «я», щоб потім усвідомити, що частина шляху, яка лишилася, — для його пом’якшення, щоб зробити його менш жорстким, щоб працювати над нашим неврозом, щоб усвідомити, що ми відкидаємо і придушуємо так багато речей — і працювати над їх інтеграцією, щоб повернути їх назад у нашу свідомість, є так багато тіней, котрих ми не знаємо — і пролити світло на ці тіні. Тобто це шлях нового єднання з усім, усе більшого й більшого.

Я не хлопчик, я дівчинка, але це не важливо, розумієте? Не така вже й велика різниця. Усвідомлювати, інтегрувати, інтегрувати, повертати знов до свого усвідомлення, бути емпатичним, бути соціальним, вчитися робити усе це доти, доки нарешті, якщо нам повезе, у кінці нашого шляху ми не повернемося у точку єднання з усім — і тоді зможемо сказати: я знову єдиний.

І це частина шляху, що лишається, це шлях до цілісності, шлях до завершеності. І немає жодних обхідних шляхів. Ми повинні створити добру структуру его, ми не можемо рухатися від цілісного «я», а ось тут я пропускаю усе це лайно… тобто прямую від буття Єдиним до буття Єдиним і проминаю невроз… — вибачте, так зробити неможливо. Тому ми вітаємо наш невроз і працюємо над ним.

Ось чому рух до цілісності має сенс. Це одна з цілей даної роботи. Дозвіл собі бути більше, знати, що ми більше, ніж те, що ми робимо. Ми більше, ніж наше его, набагато більше, усі ми.

Більше відео на нашому YouTube каналі
Дивитись «МХД» на YouTube
Close
Отримайте «Дайджест МХД» на ваш e-mail
Close
Ваш гід у розширені стани свідомості
Детальніше про «Дайджест МХД»
Майстерня
холотропного дихання
grof.com.ua

Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
Майстерня холотропного дихання
Київ, вул. Трьохсвятительська, 5/1А, кімната 203
станція метро «Майдан Незалежності»
© 2017-2019 «Майстерня холотропного дихання»
Політика конфіденційності
Відправити повідомлення